Aktuality

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

 

Postkoitální kontracepce bude od konce listopadu dostupná i bez lékařského předpisu, tedy k dostání pouze v lékárně. Přípravky Escapelle a Postinor-2 si budou smět ženy koupit po předložení občanského průkazu.

Číst dál: Anikoncepce bez předpisu

 

Získali jsme certifikát pro náš online obchod www.nonrx.cz od Heureka.cz "Ověřeno zákazníky". Důvěra naších zákazníků je pro nás velice důležitá.

 

 

Právě jsme pro Vás spustili novou webovou prezentaci. Věříme, že pro Vás bude snadnější dohledání informaci, které právě budete na této adrese hledat. Naleznete zde kompletní informace o naších lékárnách Koruna a Olympia včetně otevírací doby, telefonních kontaktů a podrobné mapy. Naleznete zde také informaci o naší společnosti, online lékárně www.nonrx.cz a další informace.

 

 

Právě jsme spustili nový e-shopu - nonRx.cz - online lékárna bez receptu. Nabízíme online prodej lékárenského sortimentu pod doménou www.nonrx.cz. Naleznete zde široký sortiment léčiva a kosmetiku za výhodné ceny a dopravou zdarma při nákupu nad 2.000,- Kč. Ke každé objednávce přibalujeme vzorky produktů, reklamní předměty a další drobnosti ZDARMA!